Dziś jest 16 lipca 2018 r.


Doradztwo zawodowe - perspektywy i praktyczne rozwiązania"

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu zaprasza na Konferencję „Doradztwo zawodowe – perspektywy i praktyczne rozwiązania", która odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. w godzinach od 10.00 do 14.10 w siedzibie DODN we Wrocławiu, ul. Skarbowców 8a.

Jest ona adresowana do dyrektorów dolnośląskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i zawodowych, szkolnych doradców zawodowych, przedstawicieli różnych instytucji i środowisk, zainteresowanych doradztwem zawodowym.

 

Podczas konferencji wystąpi Pani Bożena Mayer-Gawron, Wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji, która zaprezentuje zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie zawodowym. Pani Jagoda Kropidłowska, członek Zarządu Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawi dwa projekty realizowane na rzecz doradztwa zawodowego: Olimpiadę z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową oraz Ogólnopolski Tydzień Kariery. Doświadczenia i przykłady dobrych praktyk szkolnego doradcy zawodowego zaprezentuje Pan Marcin Kuc, doradca edukacyjno-zawodowy w Gimnazjum Nr 4 w Świdnicy, zaangażowany również w działania Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego w Świdnicy.

Drugą część konferencji wypełni panel dyskusyjny „Dobre praktyki w doradztwie zawodowym na Dolnym Śląsku”. Jego uczestnikami będą Bożena Mayer-Gawron, Wicedyrektor ORE, Beata Moskal-Staniewska, Prezydent Miasta Świdnicy, Jagoda Kropidłowska, członek zarządu SDSiZ RP, Katarzyna Druczak, koordynator Wałbrzyskiego Systemu Kształcenia i Doradztwa Zawodowego i jednocześnie doradca zawodowy w ZS Nr 5 w Wałbrzychu, Irena Kląskała-Zaczkiewicz, koordynator Sieci doradców zawodowych miasta Wrocławia.

Na konferencję zaproszone zostały ponadto osoby, które wpływają na kreowanie rzeczywistości oświatowej Dolnego Śląska, między innymi Tadeusz Samborski - Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Roman Kowalczyk - Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o pozyskanie pełnej informacji ze strony www.dodn.dolnyslask.pl w zakładce Aktualności. Tam też będzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać do DODN we Wrocławiu do 30 marca 2017r.


Pozostałe aktualności

Projekt Rozporządzenia w sprawie doradztwa zawodowego

Na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej jest dostępny projekt Rozporządzenia w sprawie doradztwa zawodowego...

27 czerwca 2018czytaj wiecej

Baner OTK

Hasłem OTK 2018 jest "Bądź architektem swojego szczęścia!". Pobierz baner następnej edycji OTK.

26 czerwca 2018czytaj wiecej

Komunikat Komitetu organizacyjnego VIII Olimpiady o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

W dniach 21.04-22.04.2018 przeprowadzono finał VIII edycji Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zaradzaniu Karierą Zawodową...

20 maja 2018czytaj wiecej

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Dane adresowe
Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres mailowy, korespondencyjny, można też się z nami skontaktować telefonicznie.

Siedziba Zarządu Głównego:

ul. Wspólna Droga 10 m 65
04-352 Warszawa

Konto Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP:

ING Bank Śląski 30 1050 1038 1000 0022 8109 4199

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
00-987 WARSZAWA 4
ul. Targowa 73

Skrytka pocztowa Nr 27

 

newsletterZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Strona głównaO nasProjektyKonferencjeSzkoleniaLinkiKontaktOTKOlimpiada
Copyright © 2014 :: Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
Projekt i realizacja: Webdreamers