Dziś jest 24 listopada 2017 r.


Doradztwo zawodowe - perspektywy i praktyczne rozwiązania"

Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu zaprasza na Konferencję „Doradztwo zawodowe – perspektywy i praktyczne rozwiązania", która odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. w godzinach od 10.00 do 14.10 w siedzibie DODN we Wrocławiu, ul. Skarbowców 8a.

Jest ona adresowana do dyrektorów dolnośląskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i zawodowych, szkolnych doradców zawodowych, przedstawicieli różnych instytucji i środowisk, zainteresowanych doradztwem zawodowym.

 

Podczas konferencji wystąpi Pani Bożena Mayer-Gawron, Wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego Ośrodka Rozwoju Edukacji, która zaprezentuje zmiany w kształceniu zawodowym i doradztwie zawodowym. Pani Jagoda Kropidłowska, członek Zarządu Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawi dwa projekty realizowane na rzecz doradztwa zawodowego: Olimpiadę z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową oraz Ogólnopolski Tydzień Kariery. Doświadczenia i przykłady dobrych praktyk szkolnego doradcy zawodowego zaprezentuje Pan Marcin Kuc, doradca edukacyjno-zawodowy w Gimnazjum Nr 4 w Świdnicy, zaangażowany również w działania Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego w Świdnicy.

Drugą część konferencji wypełni panel dyskusyjny „Dobre praktyki w doradztwie zawodowym na Dolnym Śląsku”. Jego uczestnikami będą Bożena Mayer-Gawron, Wicedyrektor ORE, Beata Moskal-Staniewska, Prezydent Miasta Świdnicy, Jagoda Kropidłowska, członek zarządu SDSiZ RP, Katarzyna Druczak, koordynator Wałbrzyskiego Systemu Kształcenia i Doradztwa Zawodowego i jednocześnie doradca zawodowy w ZS Nr 5 w Wałbrzychu, Irena Kląskała-Zaczkiewicz, koordynator Sieci doradców zawodowych miasta Wrocławia.

Na konferencję zaproszone zostały ponadto osoby, które wpływają na kreowanie rzeczywistości oświatowej Dolnego Śląska, między innymi Tadeusz Samborski - Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Roman Kowalczyk - Dolnośląski Kurator Oświaty oraz Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o pozyskanie pełnej informacji ze strony www.dodn.dolnyslask.pl w zakładce Aktualności. Tam też będzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać do DODN we Wrocławiu do 30 marca 2017r.


Pozostałe aktualności

Portfolio Europass oraz platforma EPALE dla szkolnych doradców zawodowych.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie: Portfolio Europass oraz platforma EPALE dla szkolnych doradców zawodowych...

13 listopada 2017czytaj wiecej

Raporty - Ogólnopolski Tydzień Kariery

Szanowni Państwo, od dzisiaj do 30 listopada 2017 można przesyłać raporty z opisem działań zrealizowanych...

30 października 2017czytaj wiecej

Dokumenty Europass - szkolenie

na przełomie listopada i grudnia 2017 wspólnie z FRSE planujemy zorganizować dla

19 października 2017czytaj wiecej

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Dane adresowe
Wszelką korespondencję prosimy kierować na adres mailowy, korespondencyjny, można też się z nami skontaktować telefonicznie.

Siedziba Zarządu Głównego:

ul. Wspólna Droga 10 m 65
04-352 Warszawa

Konto Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP:

ING Bank Śląski 30 1050 1038 1000 0022 8109 4199

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
00-987 WARSZAWA 4
ul. Targowa 73

Skrytka pocztowa Nr 27

 

newsletterZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
Strona głównaO nasProjektyKonferencjeSzkoleniaLinkiKontaktOTKOlimpiada
Copyright © 2014 :: Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP
Projekt i realizacja: Webdreamers